Wafelverkoop 2022

 • 23 september 2022
 • 1L
 • 2K
 • 2L
 • 3K
 • 3L
 • 4L
 • 5L
 • 6L
 • Bambiklas
 • Draakjesklas

We vinden het als school fijn om de leerlingen dat tikkeltje meer te kunnen bieden. Onder andere met onze jaarlijkse wafeltjesverkoop proberen we die extraatjes te financieren. Zo willen we met de opbrengst van deze wafelslag onze school voorzien van een muzikale schoolbel

We vinden het als school fijn om de leerlingen dat tikkeltje meer te kunnen bieden. Onder andere met onze jaarlijkse wafeltjesverkoop proberen we die extraatjes te financieren. Zo willen we met de opbrengst van deze wafelslag onze school voorzien van een muzikale schoolbel.

Jullie kunnen onze schoolwerking steunen door opnieuw de lekkere wafeltjes in een herbruikbare plastic box te bestellen.

Je kunt bestellen tot en met maandag 10 oktober. Na je online bestelling krijg je een bevestigingsmail, dit is louter een bevestiging van bestelling, geen betaalbewijs. Na betaling is je bestelling definitief.

Lukt het online bestellen niet? Gebruik dan het briefje dat meegegeven is aan je zoon/dochter en laat het afgeven in de klas.

Maak zelf je totaal en schrijf het bedrag over op onderstaand rekeningnummer.

IBAN BE40 7332 4107 7463

Mededeling: wafelverkoop + naam OUDSTE leerling + klas

Link naar het bestelformulier vind je hieronder

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNrRrtLGcRaJOLo3gzsExp210_oU10of-XLs0yzsEExiJ88A/viewform?usp=sf_link